Domů » O nás

Náš tým

Náš tým

Honza Tipmann

Webdesignér a hlavní komunikátor

"Jsem odmalička kreativní člověk a nevzdávám se jen proto, že něco nefunguje nebo nejde. Vždy najdu řešení. Ve Firmě 2.0 jsem pracoval na vývoji MioWebu. Dále se věnuji strategii a psychologii webů a také grafice.
Jako grafik a správce webů spolupracuji s SmartEmailing, Social Sprinters, ThinkEasy a další... Tvořím webové stránky klientům, kóduji různé mini aplikace k MioWebu nebo SmartEmailingu, provozuji aplikaci Yourcover, tvořím a kreslím design webových aplikací se zapracováním UX.

A aby toho nebylo málo, rozvíjím vlastní projekt jako jsou Kluci v praxi."

Vít Schaffarczik

Správce facebook reklam

"Život bez Facebookové reklamy si už nedovedu představit. Nastavoval jsem kampaně ve více než 10 zemích světa na 3 různých kontinentech. Pomáhal jsem s facebookovou reklamou od nejmenších živnostníků, až po firmy s miliardovými obraty. Pojďme spolu najít tvé zákazníky na Facebooku!

Facebooková reklama je mým denním chlebem. Spravoval jsem kampaně pro nejmenší živnostníky přes firmy s milionovými obraty až po pár firem s obraty miliardovými. Se svými klienty za Facebook reklamu utratíme měsíčně necelých 200 tisíc. Mám za sebou kampaně na 3 různých kontinentech a ve více než 10 zemích světa."

Eliška Reznerová

Copywriting

Brzy doplníme...

Daniel Kovalčík

SEO profík

"SEO jsem řešil již před 15 lety. Optimalizoval jsem svůj první amatérský web a následně vytvořil e-shop se stavebninami pro otce, abych mu přivedl co nejvíce návštěvníků. Dnes jsem SEO expertem na plný úvazek. Pomůžu ti dostat se na ty nejlepší pozice a přivést přirozenou cestou co nejvíce lidí na web.

Dnes jsem součástí online marketingové agentury, kde mám SEO na starosti. Pracujeme na českých i zahraničních projektech, spravujeme weby a e-shopy pro různé klienty. Pomáháme jedincům, ale i středně velkým firmám. Ve zkratce dělám to, co jsem si v minulosti vysnil."

Honza Kovalčík

Správce obsahu na sociálních sítích

„Prodeje mohou vést k reklamě, stejně jako reklama vede k prodeji.“

Tohle je přesně ta sněhová koule, která se každým dalším pohybem o něco zvětší. Já budu ten, kdo se postará, aby toho sněhu bylo vždy dostatek. Při vytváření obsahu využívám nastřádané znalosti z oblasti online marketingu- musí to prostě dávat hlavu a patu. S klienty tvoříme jeden tým a dávám možnost vzniku promyšlenému a kreativnímu obsahu. Pojďme tvořit!"

Ondřej Pláteník

Programátor a expert na WordPress a MioWeb

„Nikdy neříkejte, že něco nejde. Vždy se totiž najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to!

Rád o sobě říkám, že jsem profesionální tvůrce webových aplikací, jelikož rád tvořím nové věci a rád přicházím s neotřelými nápady a řešeními. Tam, kde ostatní tvrdí, že to nejde, nebo by to bylo složité, se objevím já a snažím se vymyslet ideální řešení pro klienta. Svého hesla se držím a zatím jsem vždy našel řešení na jakýkoliv problém. Poslední dobou se zaměřuji na doplňky pro WordPress a MioWeb.“

Jonáš Jurášek

PPC specialista

"Marketingu se věnuji od začátku vysoké školy a už tehdy jsem tak nějak tušil, že je to má životní cesta. Za těch pár let jsem měl možnost se podílet na event marketingu pro pivovar Ostravar, realizaci marketingového plánu pro resort Nová Polana. Před 4 roky jsem se začal naplno věnovat online světu.

Zkusil jsem si práci ve dvou marketingových agenturách na pozici Senior PPC konzultanta, později vedoucího PPC týmu. Podílel jsem se na správě více než stovky projektů různých oborů a segmentů pro malé i velké firmy. PPC reklama může být dobrým sluhou ale zlým pánem, proto ji svěřte do rukou odborníka."

Jirka Slimařík

Chatbot specialista

"Jsem tvořivý tvor. Momentálně dávám svou tvůrčí energii do chatbotů a hlasových aplikací. Nejúžasnější mi na tom přijde, že v tomto novém paradigmatu konverzačního designu se už lidé nemusí učit jak používat počítače a programy, ale tento design je v základu o tom naučit počítače “lidštinu”. Human centred design.

V téhle době se víc a víc stávají digitální rozhraní reprezentací vašeho byznysu pro miliardy lidí na celém světě. Jsem tu pro vás, abych vám pomohl skrze nové technologie efektivně komunikovat “lidštinou”.