Domů » Služby

Služby

Vyberte si, co vás zajímá

Tvorba webové stránky

Bez webové stránky dnešní podnikání na internetu nemůže existovat. Proto je důležité aby i tvá stránka správně fungovala a splňovala ty nejpřísnější kritéria. Pomůžeme ti vytvořit web, který tvé zákazníky dostane.

Copywriting

Texty jsou na webu to nejdůležitější. Obsah prodává a tak je potřeba na texty dávat maximální důraz. Musejí bavit a zároveň se číst jedním dechem. Pomůžeme ti s nimi, aby tvůj web kraloval na poli obsahu.

Optimalizace webu (SEO)

SEO je základní stavební kámen proto, aby tě lidé snáze našli na internetu. Je proto třeba se o něj neustále starat a optimalizovat web tak, aby si byl ve vyhledávačích na prvních místech a všichni tě viděli.

Správa Facebook stránky

Nemáš čas na správu tvé FB stránky? Nebo se ti do toho jednoduše nechce? Předej nám své otěže a mi si tvou stránku vezmeme do parády a vybudujeme ti z ní pořádnou základnu s mnoha fanoušky.

Facebook reklamy

Pomůžeme ti vytvořit reklamu, která lidi zaujme. Nastavíme reklamy tak, aby byly co nejvíce zaměřené a přinášeli ti ty nejlepší výsledky. Skrze tyto reklamy dokážeme přivádět tisíce zákazníků.

Celkový marketing

Chceš prodávat, ale nevíš jak na to? Pojď do toho s námi. Vymyslíme kompletně celou strategii pro tvůj produkt. Vytvoříme mu vše, co je třeba a tvůj business postavíme na nohy.