Domů » Služby » Optimalizace webu

SEO

SEO

Co je vlastně SEO?

Search Engine Optimization

SEO (optimalizace pro vyhledávače) je jednou z nejzkloňovanějších zkratek v online podnikání. Jde o tvorbu a úpravu formy obsahu na webových stránkách takovým způsobem, aby je internetové vyhledávače zobrazovaly na těch nejlepších příčkách a přivedly ti co nejvíce relevantních návštěvníků.

Budeš vidět na Googlu i Seznamu

Aby tě každý našel

Druhý nejpoužívanější český internetový vyhledávač měsíčně zpracovává přibližně 6,5 miliónů unikátních dotazů. Na podílu veškerého vyhledávaní v České republice si ukrajuje okolo 24 %. Se Seznamem je rozhodně dobré počítat, jeho síla na českém internetu není ani zdaleka zanedbatelná. 

Google je nejpoužívanější internetový vyhledávač na celém světě. Denně do něj lidé napíší přes 2 miliardy vyhledávacích dotazů. V České republice jej používá 60 % uživatelů internetu a to z něj dělá jeden z nejlepších marketingových nástrojů pro tvůj byznys.

Jak ti pomůžeme

Na začátku bylo vejce...nebo slepice?
No nevíme, ale u nás je to každopádně analýza klíčových slov

1. Analýza

Proto abychom SEO vyladili na tvůj business zcela na míru, musíme udělat analýzu klíčových slov. Ta nám odkryje všechny detaily tvého produktu. Pak se můžeme pustit do ladění SEO přímo na webu.

2. Optimalizace

SEO je kontinulální práce, protože optimalizuješ svůj web neustále podle aktuálních trendů a chování tvých návštěvníků. Je proto důležité nezapomínám na to, že prvotním nastavením to nekončí.

3. Link Building

Víš co Je link building? Ne? No tak právě tohle ti zaručí lepší SEO hodnocení a známost tvého projektu. To už se ale domluvíme, jak hodně chceš být vidět okolo a jaký si stanovíme rozpočet.

Kdo se tě ujme

Všichni neděláme všechno, to by nikam nevedlo. Aby jsi SEO měl opravdu profesionálně zpracované, ujme se tě náš specialista

Daniel Kovalčík

"SEO jsem řešil již před 15 lety. Optimalizoval jsem svůj první amatérský web a následně vytvořil e-shop se stavebninami pro otce, abych mu přivedl co nejvíce návštěvníků. Dnes jsem SEO expertem na plný úvazek. Pomůžu ti dostat se na ty nejlepší pozice a přivést přirozenou cestou co nejvíce lidí na web.

Nejčastější představa o SEO zní asi takhle: "Chci se dostat na první pozici na tohle a tohle klíčové slovo". Jde to, ale je k tomu potřeba spoustu konkrétních kroků. A to ještě neznamená, že se ti první pozici podaří udržet. O zlato totiž bojují všichni."

Napište nám

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.