Domů » Služby » PPC reklamy a Sklik

PPC a Sklik

PPC a Sklik

Co je to SEM?

Search Engine Marketing

SEM (otpimalizace marketingu ve vyhledávání) není v ČR tolik známá ale zastřešuje veškeré aktivity spojené se zvyšováním viditelnosti stránek ve výsledcích vyhledávačů pomocí optimalizace a podpory marketingu. Přitom jde vždy o placenou formu propagace ať už na tolik známém modelu PPC (Pay Per Click) nebo jiném způsobu placené propagace například zakoupením pozic na různých vyhledávacích portálech.

Statistiky jsou základ

Přesně spočítaná návratnost

Velkou výhodou SEM je práce ze statistickými daty, na základě který můžu zjistit přesný počet návštěvníků stránky, spočítat návratnost investic do SEM. Velkou výhodou SEM je fakt, že patří k jedněm nejefektivnějším forem on-line reklamy, zároveň také k nejdražším.

Služby PPC reklam

PPC rekalama může být dobrým sluhou ale zlým pánem. Jelikož se tady točí větší peníze, je potřeba být pořádně ostražití, jinak naletíte a proto je lepší využít odborníka, který zná vše, co k reklamě potřebujete.

1. Audit PPC kampaní

Připravím pro vás tipy, kde je prostor proto se zlepšit. Poskytnu vám notnou dávku inspirace a vytyčím tu správnou cestu, po které se vydat. Díky auditu vám řeknu, které reklamy fungují, které by mohli fungovat lépe a ty, které nefungují vůbec.

2. PPC reklama

PPC reklama je nejrychlejší způsob, jak dosáhnout zvýšení konverze a návštěvnosti vašeho webu. Remarketing, dynamický remarketing, youtube reklama to je oč tu běží. Vytvořím pro vás online reklamu, která vydělává.

3. Zbožové vyhledávače

Buďte tam, kde je váš zákazník. Buďte na zbožových srovnávačích. Heureka, Zbozi, Favi, Biano, Glami - postarám se o to aby vás bylo vidět! Zbožové srovnávače jsou jedním z nejefektivnějších prodejních kanálů co se poměru cena/obrat týče. 

Kdo se tě ujme

Všichni neděláme všechno, to by nikam nevedlo. Aby jsi PPC reklamy měl opravdu profesionálně zpracované, ujme se tě náš specialista.

Jonáš Jurášek

"Marketingu se věnuji od začátku vysoké školy a už tehdy jsem tak nějak tušil, že je to má životní cesta. Za těch pár let jsem měl možnost se podílet na event marketingu pro pivovar Ostravar, realizaci marketingového plánu pro resort Nová Polana. Před 4 roky jsem se začal naplno věnovat online světu.

Zkusil jsem si práci ve dvou marketingových agenturách na pozici Senior PPC konzultanta, později vedoucího PPC týmu. Podílel jsem se na správě více, než stovky projektů různých oborů a segmentů pro malé i velké firmy. PPC reklama může být dobrým sluhou ale zlým pánem, proto ji svěřte do rukou odborníka."

Napište nám

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.