Domů » Služby » Správa sociálních sítí

Správa FB

Správa Facebooku

Sociální sítě

Musíte tam být pro váš business

Sociální sítě hrají v marketingovém mixu firem čím dál významnější roli. Kdo dnes není na Facebooku, jakoby neexistoval. Pravidlo je jasné: Chceš-li být v dnešním světě vidět, nesmíš na Facebooku a Instagramu chybět.

Je však rozdíl na sociálních sítích pouze být, nebo je umět využít ku prospěchu svému. Víš o tom, že sociální sítě nejsou jen o fotkách a videích s kočičkama? Přes Facebook se dá také velmi efektivně prodávat.

Správa sociálních sítí

Ukaž, co jsi zač

Být na facebooku a dalších sociálních sítích neustále aktivní je v dnešní době opravdu potřeba. Být neustále na očích- o to tady jde. Lidé velmi rychle zapomenou a to je šance pro konkurenci.

Na Facebooku je v našem malém rybníčku v ČR dnes přes 5,2 milionu uživatelů a rybařit by chtěl kdekdo. Je však třeba aby se o vašich úlovcích někdo dozvěděl. Když budete připraveni a budete mít správnou návnadu, rybky k vám na palubu začnou skákat samy.

Služby správy soc. sítí

Správná aktivita na sociálních sítích ti přivede spousty skvělých zákazníků se kterými budeš upevňovat vztah a přiblížíš se jim.

1. Pubplikační plán

Je to vlastně takový plán hry. Sestavíme totiž to, co by tvé zákazníky zajímalo, rozmyslíme na měsíc dopředu, co se kdy publikuje a tvá stránka dostane řád, který potřebuje.

2. Správa soc. sítí

Prezentace není problém, nech to na nás a my tvou stránku dáme dohromady. Sestavíme plán, domluvíme si, co budeme publikovat
a zbytek je v naší režii.

3. Nastavení FB

Všechny sociální sítě nabízí množství nastavení, které je potřeba projít a přizpůsobit. Profil firmy, tebe nebo tvého produktu připravíme a pošleme do světa v nejlepší podobě.

Kdo se tě ujme

Všichni neděláme všechno, to by nikam nevedlo. Aby správa sociálních sítích byla opravdu zmáknutá, máme na to specialistu.

Honza Kovalčík

„Prodeje mohou vést k reklamě, stejně jako reklama vede k prodeji.“

Tohle je přesně ta sněhová koule, která se každým dalším pohybem o něco zvětší. Já budu ten, kdo se postará, aby toho sněhu bylo vždy dostatek. Při vytváření obsahu využívám nastřádané znalosti z oblasti online marketingu- musí to prostě dávat hlavu a patu. S klienty tvoříme jeden tým a dávám možnost vzniku promyšlenému a kreativnímu obsahu. Pojďme tvořit!“

Napište nám

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.