Domů » Služby » Tvorba webu

Tvorba webu

Tvorba webu

Co je vlastně MioWeb?

Český "live editor" na WordPressu

Český “live editor” pro redakční systém WordPress, ve kterém můžeš tvořit vlastní webové stránky. Žádné kódování znát nepotřebuješ. Vše poskládáš dohromady pomocí šablon a vizuálních prvků.

V MioWebu můžeš udělat vše od začátku nebo si vybrat přednastavený web a ten upravit podle sebe. Vše je na tobě, ale ať to nějak vypadá!

Web musí designově fungovat

Grafika a webová struktura

Očima přijímáme většinu informací, ze kterých si pak o světě okolo děláme obrázek. Proto grafika patří mezi základní pilíře každého pořádného businessu. Jestli chceš, aby se lidé do tvého projektu zamilovali na první pohled, nesmíš tuto stránku podcenit. Koupili by si snad zákazníci něco, co se jim vzhledově nelíbí?

Správná struktura funguje jako navigace pro zákazníka. Jejím hlavním účelem je to, aby zákazník ihned věděl, kde je a vždy našel cestu na jinou straku, co potřebuje.

Služby tvorby webů

V dobách webového pravěku mu nikdo nevěnoval moc pozornosti, dnes je design rozhodujícím prvkem, který naláká nové zákazníky. Musí být moderní, estetický, atraktivní a funkční.

1. Redesign

Redesign webu musí být správně naplánovaný a nachystaný. Je důležité, aby odrážel částečně představu klienta a splňoval všechny grafické náležitosti. Jen profesionální redesign ti zaručí krok kupředu.

4. Vizuální identita

Chceš svému podnikání vnuknout jednotnou tvář? Tak to potřebuješ vizuální identitu, kterou si všichni zapatují. Když jí někdo pak uvidí, ihned bude vědět, že jde o tebe.

2. Tvorba webu

Ještě nemáš web? Tak to musíš rychle napravit, jinak jsi v onlinu ztracený a to by byla rozhodně škoda. Pomůžeme ti vše vytvořit od základu a vše nastavíme pro tvé prodeje.  Už za pár týdnů web poběží jako hodinky.

5. Logo, obaly, atd...

Potřebuješ další grafické podklady? Dokážeme pro tebe vyrobit vše, například vouchery, polepy, loga, vizitky, hlavičkové papíry a spousty další materiálů, které se ti hodí.

3. Bannery

Potřebuješ kvalitní propagaci přes PPC, Fb reklamu nebo Sklik? Pomůžeme ti vytvořit grafické materiály, aby si své potencionální zákazníky nadchl a aby si tě pamatovali.

6. Vlastní přání

Máš něco, co jsme tu nenapsali? Klidně nám napiš. Grafika jde vložit dnes skoro do všeho, takže je jasné, že tu nemůžeme vypisovat vše. Budeme se těšit.

Kdo se tě ujme

Všichni neděláme všechno, to by nikam nevedlo. Aby jsi design měl opravdu profesionálně zpracovaný, ujme se tě náš specialista.

Honza Tipmann

"Jsem odmalička kreativní člověk a nevzdávám se jen proto, že něco nefunguje nebo nejde. Vždy najdu řešení. Ve Firmě 2.0 jsem pracoval na vývoji MioWebu. Dále se věnuji strategii a psychologii webů a také grafice.

Jako grafik a správce webů spolupracuji s SmartEmailing, Social Sprinters, ThinkEasy a další... Tvořím webové stránky klientům, kóduji různé mini aplikace k MioWebu nebo SmartEmailingu, provozuji aplikaci Yourcover, tvořím a kreslím design webových aplikací se zapracováním UX.

A aby toho nebylo málo, rozvíjím vlastní projekt jako jsou Kluci v praxi."

Napište nám

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.